Ambasadori Tiran Ahmet Murat Yörük, është Një Mik Në Kanalin Shumë Të Vëzhguar Të Shqipërisë Top Chanell - Balkan Günlüğü Gazetesi


Ambasadori Tiran Ahmet Murat Yörük, është një mik në kanalin shumë të vëzhguar Të Shqipërisë Top Chanell

Ambasadori Tiran Ahmet Murat Yörük, është një mik në kanalin shumë të vëzhguar Të Shqipërisë Top Chanell


Son Güncelleme :

07 Mart 2021 - 19:50

3.225 okuma


Wake Up/Marrëdhëniet Shqipëri-Turqi, si vende mike apo ka interesa strategjike? Flet Ambasadori Turk, Z. Murat Ahmet Yörük

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

 

kliko lidhjen e mëposhtme për të shikuar programin

Wake Up/Marrëdhëniet Shqipëri-Turqi, si vende mike apo ka interesa strategjike? Flet Ambasadori turk

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.