Avrupa Konferans Ligi'nde 2. eleme turu maçları başladı

13 Ağustos 2022 - 21:01

Avrupa Konferans Ligi’nde 2. eleme turu maçları başladı

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde 2. eleme turu maçları başladı. Bu sezon ilk kez düzenlenen Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki üç numaralı …

Avrupa Konferans Ligi’nde 2. eleme turu maçları başladı
Son Güncelleme :

21 Temmuz 2021 - 22:00

UEFA Avrupa Konferans Ligi‘nde 2. eleme turu maçları başladı.

Bu sezon ilk kez düzenlenen Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki üç numaralı organizasyonunun 2. eleme turunda 4 maç yapıldı.

Rövanşlarının 27 ve 29 Temmuz’da oynanacak olan gecenin maçlarında alınan sonuçlar şöyle: 

Domzale (Slovenya) – Honka (Finlandiya): 1-1

Kauno Zalgiris (Litvanya) – The New Saints (Galler): 0-5

Priştine (Kosova) – Connah’s Quay Nomads (Galler): 4-1

Folgore (San Marino) – Hibernians (Malta): 1-3

TR Sputnik

FİKSTÜR - 12 Ağustos 2022 Cuma

Tümünü Gör

21:00

TrabzonsporvsAtakaş Hatayspor

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 2 3 6
2 Medipol Başakşehir 1 4 3
3 Corendon Alanyaspor 1 2 3
4 Adana Demirspor 1 1 3
5 Beşiktaş 1 1 3
6 Galatasaray 1 1 3
7 Fenerbahçe 1 0 1
8 HangiKredi Ümraniyespor 1 0 1
9 Demir Grup Sivasspor 1 0 1
10 Gaziantep FK 1 0 1
11 arabam.com Konyaspor 1 0 1
12 MKE Ankaragücü 1 0 1
13 Bitexen Giresunspor 1 -1 0
14 Atakaş Hatayspor 1 -1 0
15 Fraport TAV Antalyaspor 1 -1 0
16 Yukatel Kayserispor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 1 -2 0
19 Kasımpaşa 1 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Yılport Samsunspor 1 2 3
2 Boluspor 1 1 3
3 Adanaspor 0 0 0
4 Altaş Denizlispor 0 0 0
5 Altınordu 0 0 0
6 Ankara Keçiörengücü 0 0 0
7 Bayçimento Bandırmaspor 0 0 0
8 Bodrumspor 0 0 0
9 Çaykur Rizespor 0 0 0
10 Erzurumspor FK 0 0 0
11 Eyüpspor 0 0 0
12 Gençlerbirliği 0 0 0
13 Göztepe 0 0 0
14 Pendikspor Futbol 0 0 0
15 Sakaryaspor 0 0 0
16 Tuzlaspor 0 0 0
17 Yeni Malatyaspor 0 0 0
18 Manisa FK 1 -1 0
19 Altay 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0