TP-Link’ten Servis Sağlayıcılar İçin Fiber Ağ Çözümleri

12 Ağustos 2022 - 18:55

TP-Link’ten Servis Sağlayıcılar İçin Fiber Ağ Çözümleri

TP-Link’ten Servis Sağlayıcılar İçin  Fiber Ağ Çözümleri
Son Güncelleme :

28 Mart 2022 - 15:24

Ağ pazarında dünyada ve Türkiye’de önemli bir paya sahip olan TP-Link®, ev kullanıcıları ve işletmelerin yanı sıra internet servis sağlayıcılar (ISS) için de ürünler üretiyor. Her boyuttan ISS’ye yönelik ağ çözümleri bulunan şirket, son olarak GPON(Gigabit Pasif Optik Network) çözümlerini de Türkiye pazarına sundu.

 

Hem ulusal hem yerel internet sağlayıcılarına yönelik GPON çözümleri olduğunu belirten TP-Link ISS Satış Direktörü Ersin Akbulak, “Fiber altyapı kullanan operatörler için farklı niteliklerde OLT, SFU, HGU ürünlerimiz mevcut” diyor. ISS’lere geniş ürün portföyleriyle seçenek oluşturduklarını belirten Akbulak, “Türkiye’de fiber bağlantı giderek daha yaygınlaşıyor. Türk Telekom, Superonline gibi büyük servis sağlayıcıların yanı sıra yerel ISS’ler de son dönemlerde fiber altyapı yatırımları yapmaya başladılar. Bu nedenle GPON çözümlerine talep arttı. Ağ pazarının lider markası olarak biz de bu ihtiyaca en uygun ve kaliteli ürünlerimizle cevap veriyoruz” diyor.

 

GPON ürün ailesi sadece ISS’lere yönelik

Ersin Akbulak, satışa sunulan GPON ürün ailesinin sadece ISS’lere yönelik olduğunu vurguluyor. Bu ürünlerin tek başına bireysel, ev kullanıcıları için çözümler olmadığını söyleyen Akbulak, “Satışa sunduğumuz bu ürünler, operatörlerin abonelerine uçtan uca fiber internet ulaştırmasını sağlayan çözümler” diyor. Fiber internet abonelerine bu ürünleri mevcuttaISS’lerin sağladığının altını çizen Akbulak, bu ürün grubuyla sadece fiber internet hizmeti verenISS’leri hedeflediklerini belirtiyor.

 

Fiber ağ ürünleri dışında ISS’lerin diğer ihtiyaçlarına da çözüm sunduklarını bildiren Akbulak, “Uzun yıllardır ulusal ve yerel pek çok ISS’nin en büyük ürün sağlayıcısı konumundayız. Kablolu, kablosuz modem verouter gibi uç cihazlar başta olmak üzere kullanıcıların ev ve ofis ortamlarında verimli bir WiFi deneyimi yaşamasını sağlayan, kapsama alanını genişletirken yüksek hızlı WiFi deneyimi sunan birçok ürün grubumuz ISS’lercetercih ediliyor. Bu ürünlere ek olarak artık ISS’lere yönelik fiber çözümlerimiz de satışta” diyor.(BDS)

 

###

 

TP-Link Hakkında:

1996 yılında kurulan TP-Link, günlük yaşamın her alanında yer alan güvenilir ağ cihazları ve aksesuarları üreten küresel bir şirkettir. 170’den fazla ülkeye dağıtım yapan ve dünya çapındaki yüz milyonlarca insana hizmet veren TP-Link şirketi, araştırma kuruluşu IDC raporlarında sürekli olarak WLAN ve genişbant CPE cihazlarında 1 numaralı üretici olarak yer almaktadır*.

Kanıtlanmış sağlamlık, performans ve değer mirası ile TP-Link, tüm bireylerin ağ konusundaki gereksinimlerini karşılayan bir ürün portföyü oluşturmuştur. Günümüzde halen gelişen internete bağlı yaşam tarzlarına uygun olarak, yarının taleplerini bugünden karşılamak üzere çalışmaya devam ediyor.

*En son yayınlanan IDC Worldwide Quarterly WLAN Tracker Raporu’na göre

TP-Link’ten Servis Sağlayıcılar İçin Fiber Ağ Çözümleri

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.