DOLAR 32,2376 0.18%
EURO 34,9791 0.38%
ALTIN 2.425,380,66
BITCOIN 2172533-3.26788%
İzmir
26°

PARÇALI AZ BULUTLU

17:03

İKİNDİYE KALAN SÜRE

Balkan Günlüğü Dijital

Türkiye’nin ilk ve tek Balkan yayın organı olan Balkan Günlüğü Gazetemizin web sayfası olan www.balkangunlugu.com.tr sitesini Türkiye ve Balkan ülkelerinden günlük ortalama 2500 kadar görüntüleme almaktadır ve okuyucularımız sayesinde bu sayısı her gün artmaktadır..

Gazetemizi https://balkangunlugu.com/e-gazete link adresinden Dijital ’de (e-Gazete) okuyabilirsiniz.

Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan ve takip edilen web sayfamızın Google özel ayarları yapılmış ve üzerinde SEO çalışmaları sürekli devam etmektedir.

Gazetemizin Türkiye’nin 28 vilayetinde posta ile gönderdiğimiz abonelerinin yanı sıra Dijital aboneleri de vardır. Ücretsiz olarak Dijital abone olma sistemi ile tüm Türkiye ve Dünyanın pek çok ülkesindeki okurlarımıza ulaşabiliyoruz. Balkan Günlüğü gazetesine ücretsiz Dijital abonelik için https://balkangunlugu.com/abonelik/ linkini tıklayıp formu doldurmanız yeterlidir. Sistem otomatik olarak her hafta yüzlerce abonemize gazete PDF’lerini göndermektedir.

Çalışma ortağımız olan Ajans Press firmasının desteği ile web sayfamızda yer alan tüm haberler ve duyurular ilgili abonelerine derhal ulaştırılıyor. Ayrıca web sayfamızda çıkan haber ve duyurular, aynı anda Google arama motorunda da yer alabiliyor.

Web sayfamız, Google News’a kayıtlı bir sitedir

Bugüne kadar TÜRK Telekom, THY, Ziraat Bankası, TEB, BKT, Limak, Halk Bank gibi kurumlar web sayfamıza reklam vermiş veya vermektedir.

Türk Telekom’un dijital sistemi Programatik’te yer alıyoruz. Türk Telekom ile bu konuda ortak çalışıyoruz. http://dijital.turktelekom.com.tr/urunler/programattik

Balkan Günlüğü gazetesi aşağıdaki dijital platformlarda yer almaktadır. Dilerseniz her birini App Store veya Google play’den ücretsiz indirebilirsiniz

Kısa adı CİB olan Cumhurbaşkanlığı Basın İletişim Başkanlığı’nın Türkiye’deki tüm yerel ve ulusal gazetelerini içine alan dijital platformu “Anadolu’nun Sesi” de yer alıyoruz. http://anadolununsesi.iletisim.gov.tr/ Bu uygulamayı da App. Store’dan indirebilirsiniz.

Bir Kanada firması olan ve başta THY olmak üzere birçok yabancı havayolu firmasının uçaklarda yolcularına havadayken internet üzerinden ücretsiz hizmet verdiği PRESSREADER uygulamasında artık varız. PRESSREADER uygulamasını App Store veya Play Store’dan indirebilirsiniz. Bilgisayarınızda https://www.pressreader.com/turkey/daily-balkan-news linkini tıkladığınızda bizim gazetemizi de görmüş olacaksınız.

Balkan Günlüğü gazetesi, çok kullanılan Dijital platformlardan biri olan Dijital Basında da yer almaktadır. https://www.dijitalbasin.com/Read/683/balkan-gunlugu linkini tıklayarak gazetemiz okunabilmektedir.

Türkcell’in DERGİLİK isimli uygulamasında artık varız. Gazetemizi Dergilikte okuyabilirsiniz. Dergilik uygulamasını da App Store veya Play Store’dan indirebilirsiniz. Bazı Türkcell aboneleri bu uygulamayı ücretsiz kullanabiliyor. Böylece birçok dergi ve gazeteyi ücretsiz okuyabiliyorsunuz. https://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-dergilik

Türk Telekom’un Dijital platformu olan e-Dergi’de varız. Bu uygulamayı da App. Store’dan indirebilirsiniz. https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/servisler/sayfalar/mobil-uygulamalar/e-dergi.aspx

Gazetemiz Sanal Basın’ın üyesi olup http://www.sanalbasin.com/balkan-gunlugu-gazetesi linkinden okunabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.