DOLAR 32,8248 0.04%
EURO 35,2439 -0.18%
ALTIN 2.451,13-1,53
BITCOIN 21095650.08401%
İzmir
29°

AÇIK

SABAHA KALAN SÜRE

SEYFETTİN BAĞAZLI’DAN ELMADAĞ’IN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK PROJELER

ABONE OL
01/04/2024 13:38
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 


Yeniden refah Partisi Ankara Elmadağ ilçesine Seyfettin Boğazli’yı aday gösterdi. Yeniden Refahlı sempatik başkan adayı Seyfettin Boğazlı’dan Elmadağ’ın kaderini değiştirecek projeler dudak uçuklatıyor. Atamızın gözdesi, Ankara’nın incisi Elmadağ her gün kır sallaşırken daha önce kimsenin vaat etmediği ve dahi yapamayacağı projeleri Seyfettin Boğazlı açıkladı.

     Akıllı şehir projeleri, kentsel dönüşüm projeleri, şehir bölge planlama projeleri, yenilenebilir enerji projeleri, gençlik, spor ve eğitim projeleri, çevre düzenleme/rekreasyon projeleri, sosyal içerikli projeler, tarım projeleri, sağlık projeleri, alt yapı projeleri, ulaşım projeleri, kültür, sanat ve turizm projeleri, kültürel yapı restorasyon/sokak sağlamlaştırma projeleri ve geçlere ve emeklilere yönelik onlarca projeleriyle Elmadağ’ı Ankara’nın en güzel ilçesi yapacağını açıkladı ve Elmadağlılara seslendi.

    “ Çok kıymetli Elmadağ’lı hemşehrilerim;

    Elmadağ başkanına kavuşuyor,  Elmadağ refaha kavuşuyor, Elmadağ muasır medeniyetler seviyesine kavuşuyor, Elmadağ hak ettiği istikbale kavuşuyor, Elmadağ adil düzen yönetimine kavuşuyor, Elmadağ hizmetle buluşuyor.    Biz biliyoruz ve inanıyoruz dünya çapında yaptığımız hizmetleri Elmadağ’a da getireceğiz, yapacağız başaracağız. Altyapı üst yapı ve temizlik işleri belediyenin asli görevidir, Asli görevini yerine getiremeyip 1-2 eser fotoğrafı paylaşarak belediyecilik yapılmaz.

  Proje üretmek ve yapmak, işsiz gençlerimize iş imkânı sağlamak, sosyal yardımlarımızda ihtiyaç sahiplerine ayırt etmeden ulaşıp hizmet etmek, öğrenci, kadın, çocuklar ve ulu çınar emeklilerimize destek olmak öncelikli görevimizdir.

  Tarım ve hayvancılık için büyük projelerimiz var, yenilenebilir enerji üretiminde büyük projelerimiz var, turizm de özellikle kanyon ve kayak merkezimiz için büyük projelerimiz var, esnaf ve sanatkârlarımıza büyük destek ve projelerimiz var,  Belediyemize personel alımlarında liyakat öncelikli hedefimizdir.

   Gençlerimize iş imkânı sağlayacak yatırımlarımız ve teşviklerimiz olacak. Yükseköğrenim gören gençlerimizi ücretsiz dil eğitimleri için yurt dışına göndereceğiz, ücretsiz dershane hizmeti sağlayacağız.

  Belediye çalışanlarımızın durumunu iyileştirip aynı ekiple yola devam edeceğiz. Yeni nesil belediyeciliği Türkiye’de ilk defa Elmadağ’da biz başlatacağız. Dr. Fatih Erbakan hocamızın önderliğinde önce Türkiye sonra Elmadağ kazanacak. Daha önce başardık yine hep birlikte başaracağız. Dedi.

         Boğazlı Kimdir? Seyfettin Boğazli 1986 Kars Sarıkamış doğumlu evli ve iki çocuk babasıdır eşi Ankaralı olan Seyfettin Boğazli lisans eğitimini gazi üniversitesi, yüksek lisans Ankara sosyal bilimler üniversitesi, sertifika eğitimlerini de Amerika birleşik devletleri UTSA da tamamladı. 2019-2023 yılları arasında Avrupa Birliği Avrupa bölgeler Akademisi direktörlüğünü yaptı, şuan Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Komisyonu NGO WYS direktörlüğü yapmakta olup Yeniden Refah Partisi Ankara İl Başkan Yardımcısı ve Dış ilişkiler Başkanlığı yapmaktadır. Boğazlı bulunduğu pozisyonlar nedeniyle 117 ülke de yerelde kalkınma ve akıllı şehircilik alanında projelerde,  programlarda ve konferanslarda bulunmuştur. Boğazlı anadil seviyesinde dört yabancı dil konuşa bilmektedir.

         Bende bir siyaset bilimi uzmanı olarak böyle bilgili ve donanımlı bir başkanın diğer il ve ilçelere örnek olmasını temenni ediyorum. Allah’a ısmarladık, hoşça kalın…

Aydın Benli

Siyaset Bilimci yazar

    En az 10 karakter gerekli

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.