TP-Link " istegelsin " ile Pazarda Büyüyor

5 Aralık 2021 - 16:20

Advertisement

TP-Link ” istegelsin ” ile Pazarda Büyüyor

TP-Link ” istegelsin ” ile Pazarda Büyüyor


Son Güncelleme :

08 Kasım 2021 - 14:18Ürünlerinin alınabileceği kanalları sürekli genişletip çeşitlendiren TP-Link son olarak istegelsin ile anlaştı. Artık TP-Link’in bazı ürünleri istegelsin ile en kısa zamanda tüketiciye ulaşabiliyor.

Kablosuz ağ pazarının lider ve öncü markası TP-Link®, tüketicilerin ürünlerine en kolay şekilde ulaşabilmesi için çalışmalarını sürekli sürdürüyor. Türkiye’de son derece yaygın bir satış kanalı olan ve alternatif satış noktalarını da bu kanala ekleyen TP-Link, son olarak binlerce ürünü tüketiciye en hızlı şekilde ulaştıran istegelsin ile anlaştı.

Yeni nesil süpermarket anlayışıyla hizmet veren istegelsin’de başlangıçta tüketicilerin en hızlı ulaşmak istediği TP-Link ürünleri satışa sunuldu. Modem, WiFi menzil genişletici ve Tapo akıllı ev güvenlik kamerası ürünleri istegelsin’in şu anda hizmet verdiği İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum, Eskişehir, İzmir’e ilave olarak Manisa’nın büyük bir kısmında çok kısa bir süre içerisinde tüketicilere teslim ediliyor. Bu iller dışında yaşayanlar da istegelsin’den kargo ile TP-Link ürünlerini alabiliyorlar.

TP-link

“Yeni kanallarla birlikte tüketicilere daha kolay ulaşıyoruz”

TP-Link Perakende Kanal Satış Müdürü Mert Çataloğlu, TP-Link ürünlerine tüketicilerin daha kolay ve hızlı ulaşabilmesi için sürekli satış kanalına yeni iş ortakları eklediklerini belirterek, “Özellikle Kovid salgını sonrası evlerde WiFi bağlantısının güçlü olması çok daha önemli ve acil bir ihtiyaç oldu. Bu talepten yola çıkarak hızlı ürün teslimi yapan yapıları da satış ağımıza eklemeye başladık” diyor. GetirBüyük’ten sonra istegelsin ile de anlaştıklarını açıklayan Çataloğlu, “Başlangıçta tüketicilerin en hızlı almak istediği üç ürünümüz istegelsin’de satışa sunuldu. Kısa sürede bu ürün sayısının artacağına inanıyorum” diyor.

Bu işbirliğinin iki markaya da avantaj sağladığını dile getiren Çataloğlu, “Biz ürünlerimizi istegelsin ile güvenilir ve hızlı bir şekilde tüketicilere ulaştırabiliyoruz. istegelsin de tüketicilerin network dahil çok farklı gereksinimlerine çözüm sağlayabiliyor. Bu işbirliğinden hem iki marka hem de tüketiciler karlı çıkıyor” diyor.

TP-Link’in kanal yapısını çeşitlendirme konusunda da öncü olduğunu belirten Çataloğlu, teknoloji bayileri, mağazaları ve online satış kanallarının yanı sıra alternatif satış kanalları oluşturmaya devam edeceklerini söylüyor.

TP-Link Hakkında

1996 yılında kurulan TP-Link, günlük yaşamın her alanında yer alan güvenilir ağ cihazları ve aksesuarları üreten küresel bir şirkettir. 170’den fazla ülkeye dağıtım yapan ve dünya çapındaki yüz milyonlarca insana hizmet veren TP-Link şirketi, araştırma kuruluşu IDC raporlarında sürekli olarak WLAN ve genişbant CPE cihazlarında 1 numaralı üretici olarak yer almakta.

Kanıtlanmış sağlamlık, performans ve değer mirası ile TP-Link, tüm bireylerin ağ konusundaki gereksinimlerini karşılayan bir ürün portföyü oluşturmuştur. Günümüzde halen gelişen internete bağlı yaşam tarzlarına uygun olarak, yarının taleplerini bugünden karşılamak üzere çalışmaya devam ediyor.

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

×