DOLAR 33,1029 0.06%
EURO 36,0664 -0.27%
ALTIN 2.570,39-1,16
BITCOIN 2108425-1.85684%
İzmir
36°

AÇIK

SABAHA KALAN SÜRE

114 okunma

BTTDD Genel Merkez Yönetimi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Ömer DİNÇER’i ziyaret etti.

ABONE OL
03/06/2010 22:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

muezzinoglu_ziyaretBir günlük çalışma ziyareti için Ankara’da bulunan BTTDD Genel Merkez Yönetimi,ilk olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Ömer DİNÇER’i makamında ziyaret ettiler.
Dün öğlen saatlerinde gerçekleşen ziyarete Genel Başkan Sayın Ferruh ÖZKAN,Genel Sekreter Sayın Sinan TÜRKMEN,Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Faruk ÖZBEK ve Batı Trakya Spor Kulübü Derneği Başkanı Sayın Mehmet TÜRKMEN katıldılar.
Batı Trakya’daki son gelişmelerin ve Türkiye’de yaşayan Yunan vatandaşı Batı Trakya’lı soydaşlarımızın sorunlarının gündeme geldiği ziyarette,sorunların giderilmesi hakkında Sayın Bakanımıza talepte bulunulduğu bildirildi.

Ziyaret sonrası BTTDD Yönetimi Ankara’da öğrenim gören Batı Trakyalı öğrenciler ile bir araya geldi.
İstanbul Milletvekili Sayın Mehmet Müezzinoğlu’nu TBMM’sinde ziyaret ettiler.

Çalışma ziyaretlerinin ikinci ayağını aslen B.Trakyalı olan Ak Parti İstanbul Milletvekili Sayın Mehmet MÜEZZİNOĞLU’nu ziyaret oluşturdu.
TBMM çatısı altında gerçekleştirilen ziyarete Genel Başkan Sayın Ferruh ÖZKAN,Genel Sekreter Sinan TÜRKMEN,Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Faruk ÖZBEK,Batı Trakya Spor Kulübü Derneği Başkanı Sayın Mehmet TÜRKMEN katıldılar.
Ankara’da öğrenim gören B.Trakya’lı öğrencilerin de hazır bulunduğu ziyarette,Türkiye’de öğrenim gören Yunan vatandaşı Batı Trakya’lı öğrencilerin sorunlarının da gündeme geldiği öğrenildi.
Konu ile ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz BTTDD Genel Başkanı Sayın Ferruh ÖZKAN ‘Ankara ziyaretlerimiz olumlu geçmiştir.Batı Trakya ile ilgili son gelişmelerin yanında Türkiye’de yaşayan Yunan vatandaşı soydaylaşlarımızın bazı sıkıntıları gündeme gelmiştir.Ayrıca Türkiye’de öğrenim gören öğrencilerimiz ile ilgili yine bazı değişiklikler mevcut idi.Bu çerçevede tüm bu sıkıntıların giderilmesi yönünde taleplerimizi Sayın Bakanımız ve Sayın Milletvekilimize ilettik.’ dedi.

 

 

 

 

 

    En az 10 karakter gerekli

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.