DOLAR 32,1921 0.17%
EURO 35,0774 0.27%
ALTIN 2.426,11-0,12
BITCOIN 2202071-0.06027%
İzmir
24°

AÇIK

SABAHA KALAN SÜRE

Levent Kasémi: “ KOEX Kosova’da güven taşır“

ABONE OL
03/09/2020 00:58
0

BEĞENDİM

ABONE OL

levent-kasemiKosova’nın ilk ulusal kargo şirketi KOEX’in ortaklarında Levent Kasemigazetemizin Kosova temsilcisi Şefket Balla’ya KORRIER EXPRESİ anlattı.

 

 

 

 

 

Balkan Günlüğü gazetesi Kosova’da “KOEX – KORRIER EXPRESS” kargo ile dağıtılmaya başlandı.KOEX’in ortaklarında Levent Kasemi ile Korrier Expresi konuştuk.

KOEX Kosova’nın her yerin kargo hizmeti veriyor. Kargo hizmelerinin yanında resmi belge, davetiye, kitap, hediye, fatura vs her şeyi bir yerden öbür yere taşıyorlar.

 

KOEX şirketinin menajeri olan Levent Kasёmi “Priştine’de 1 Temmuz itibarıyla yeni şirket olan “KOEX – Korrier Express” ile kargo hizmetlerinde faaliyet göstermeye başladı. Ülke içi ve ülke dışında her türlü kargo hizmetleri sunuyor. Yurt dışı hizmetlerinde yurt dışındaki partnerleri ile hizmet veriyorlar.KOEX şirketi alanında profesyonel ekiplerden oluşan ve son teknolojik imkanları ile müşterilerine hizmet sunuyor.

KOEX’in ortağı Kasёmi , “ bireysel veya şirket (kurumsal) olarak istenilen büyüklükte aşyayı , bir belge yada hediye yahut mal Kosovada herhangi bir yere göndermek isterse bize bir telefon açtıklarında belirttikleri adrese yetkilimiz en fazla bir saat içerisinde gidip kargosunu teslim alır ve 24 saat içerisinde teslim adresi Kosova’nın neresinde olursa olsun teslim edilmiş olacağını bilir” diyor.

Kasёmi,” (Korrieri – Kargo Hizmetleri) KOEX şirketi Kosova’da kuruldu ve Kosova pazarını kapsayacak şekilde hizmet verecektir.”diyor ve ekliyor “ Hizmetlerimiz yurt dışı partnerlerimizi de kapsayacak şekilde dizayn edilmiş durumdadır.”

KOEX kargoyu tercih etmenin en önemli sebeplerini şöye sıralıyor Levent Kasёmi, “ Kargo hizmetlerinde uzmanız, uzman kadromuzla bu hizmetlere kendimizi adamış durumdayız ve zamana büyük önem veriyoruz, yani vakit nakittir prensibiyle çalışıyoruz. Bizimle hem zamanını hem de paranızı tasarruf etmiş olacaksınız çünkü bu hizmeti sunarken diğerlerinkinden daha ucuz sunuyoruz. KOEX olarak müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için bizde ki hizmet seçeneği her zaman müşterinin yanında olacaktır. Kosova’nın her yerinde 24 saat içerisinde gönderileriniz teslim edilmiş olacaktır. KOEX kargo, ekspres hizmetleriyle özel ticari nakliyenin, bankaların, devlet kurumları ve özel kurumlara zamanı tasarruf etmeleri için hizmet sunacağız. KOEX kargo makul fiyatlar sunmanın yanısıra, taşıma esnasında güven ve garanti sunar. Ayrıca KOEX kargo hem KOBİ’lere ve çeşitli kamu kurum ve kuruluşlara hizmet sunmakta hem de eczane depolarından eczanelere dağıtım ve garantili nakliyesiyle hizmetlerinde bulunuyor”

 

 

 


    En az 10 karakter gerekli

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.