DOLAR 32,2233 0.13%
EURO 34,8587 -0.01%
ALTIN 2.412,400,15
BITCOIN 2190706-2.08776%
İzmir
26°

AÇIK

03:40

SABAHA KALAN SÜRE

Tek İşimiz Hizmet…

ABONE OL
03/09/2020 00:46
0

BEĞENDİM

ABONE OL

karacay-229 Mart seçimlerinin ardından hızla Honaz İlçesine bağlı Karaçay beldesindeki işlerin çözümü için çalışmalar başlatan Karaçay Belediye Başkanı Abdullah Kumral yeni atılımlar yapmaya ve yatırımları beldesine sunmaya devam ediyor. Başkan Kumral, Tek işimiz Hizmet” dedi.

 

 

 

 

Honaz ilçesine bağlı Karaçay beldesinde daha önce yaşanmayan bir değişim rüzgarları esiyor. 29 Mart da göreve gelen Karaçay Belediye Başkanı Abdullah Kumral Tek hedefim hizmet sloganıyla gece gündüz demeden beldesi için hizmetler üretiyor ve yatırımlar yapıyor. Karaçay da kısa bir zaman diliminde hizmetleri başlatarak yöre halkına hizmeti sunmanın gayretini taşıyan Başkan Kumral öncelik olarak yol yapımını gerçekleştiriyor. Başkan Kumral pazaryerindeki bölgeye kilit taşı döşemesi yaptı. Tüm cadde ve sokakların genişletilmesi için özel bir gayret ve çaba sarf ediyor ve beldenin temizliği için personeli seferber etti. Başkan Kumral hizmetleriyle ilgili şu hususları dile getirdi; “Yolları yapıyoruz, Pazaryerimizin düzenlenmesini sağladık. Kıt kaynakla geçinen belediyemizin kısa sürede 25 Bin lira borcunu ödedik. Sıra beldemize bağlanan yolun kötü noktalarının düzeltilmesine, su anda en acil olan üç kör noktanın rahatlatılması için iş makinaları çalışmalarını sürdürmektedir. Halkımızın rahatı için gerek görülen tüm hizmetler adım adım Karaçay Beldemize gelmeye devam edecek” dedi.

Karaçay Sosyal Belediyeciliği Yaşıyor…

İşlerinin yol yapmakla ve yollar açmakla sınırlı olmadığını belirten Belediye Başkanı Abdullah Kumral; “Biz sadece yol açmıyor ve yol yapmıyoruz. Biz aynı zamanda sosyal belediyeciliğin gerekliliğini de yerine getiriyoruz. Çünkü sosyal anlamda belediyecilik yapılmayan yörelerde hizmet tam anlamıyla yerine getirilmiş sayılmamaktadır. Öyle ki beldemizde gerek Honaz ilçemize gerekse Denizli ilimize otobüsümüzle yolcu taşımaktayız. Taşıdığımız yolcularımızdan 65 yaş üstü olan vatandaşlarımızda %50 indirim uygulamasına geçtik ve yaşlılarımıza verdiğimiz değeri az da olsa göstermenin gayreti içinde olduk. Fakat şu hususta iyi bilinmelidir ki kaynaklarımız arttıkca ve belediye imkanlarımız iyileştikçe bu hizmeti ücretsiz vermeyi hedeflemekteyiz. Yine beldemizde halkımızın moral ve motivasyonunu artırmak maksadıyla görme engelli vatandaşlarımızın seslendirdiği eserler eşliğinde ücretsiz halk konseri düzenledik. Kısaca ifade etmek gerekirse biz sosyal belediyecilik anlayışının da Karaçay Beldemizde şahlanmasını, sağlayacağız” dedi.

    En az 10 karakter gerekli

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.