DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21581280.02278%
İzmir
33°

KAPALI

13:06

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

İzmirgaz’dan Başkan Ensari Bulut’a teşekkür ziyareti

ABONE OL
03/09/2020 00:46
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çiğli’de 32 bin konuta doğalgazı götüren İzmirgaz’ın Genel Müdürü Burçin Yandımata ile İzmirgaz Genel Koordinatörü Halil Tataş, Çiğli Belediye Başkanı Ensari Bulut’u makamında ziyaret ettiler. İzmirgaz ile koordineli bir çalışma yürütülerek kısa sürede önemli çalışmalar yapıldığını belirten Başkan Bulut, Yandımata ve Tataş’tan Çiğli’deki doğalgaz altyapı çalışmaları ve kullanımı ile ilgili son bilgileri aldı.

Bulut: “Uyum İçinde Çalışıldı”
Çiğli Belediye Başkan Ensari Bulut, Çiğli’de problemsiz yürüttükleri çalışmalardan dolayı İzmirgaz’a teşekkür etti. Başkan Bulut, doğalgaz altyapı çalışmaları sırasında doğalgaz şirketi, belediye ve vatandaş üçgeninde olumlu bir diyalog köprüsü oluşturulduğunu böylece sıkıntı yaşanmadan altyapının tamamlandığını söyledi. Çiğli’nin doğalgazla çağdaş yaşama bir adım daha attığını belirten Başkan Bulut,  “Kısa sürede güzel Çiğli’de yaşayan vatandaşlarımızın tamamının doğalgaza geçerek Çiğli’nin daha temiz bir çevreye ve havaya kavuşacağını düşünüyorum. Halkımızın doğalgaza abone olarak kullanması önemli” dedi.

Yandımata: “Çiğli Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz”

İzmirgaz Genel Müdürü Burçin Yandımata, Çiğli’de devam eden doğalgaz altyapı çalışmalarında Başkan Bulut ve ekibinden önemli destek aldıklarını ifade ederek, “Başkan Bulut’un ikinci döneminde de başarılı işlere imza atacağını biliyoruz. Çiğli’de başlattığımız doğalgaz altyapı çalışmalarının başından itibaren belediyemizden önemli destek aldık. Biz İzmir’in önemli bir altyapı kuruluşlarından biri olduğumuzu yaptığımız çalışmalarla ortaya koyduk. Çiğli’deki çalışmalarımızın büyük bir bölümünü tamamladık. Konutların neredeyse tamamı doğalgaza kavuştu. Çiğli’nin gelişmesiyle birlikte doğalgaz hatlarımız da buna paralel olarak genişleyecektir. Kullanımın artması ile birlikte hava kirliliğinin önemli ölçüde azalacağına inanıyoruz” dedi.

İzmirgaz Genel Koordinatörü Halil Tataş ise konforlu ve çevreci doğalgaza sahip çıktıklarından dolayı Başkan Bulut’a teşekkür ederek, belediye ile uyum içinde çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

 

 

 

 

 

    En az 10 karakter gerekli

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.